Aymer Dış Ticaret A.Ş.

Sentetik iplik alnında pazarlama faaliyetlerine 2010 yılında başlamıştır. O tarihten günümüze müşterilerimizin talep ettikleri ürünlerin en kalitelerini ve en iyi fiyatı sunmak için sürekli araştırarak ve geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

Merdal Çorap Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortaklığı ile birlikte iç piyasa, Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesiyle çalışmalarımız devam etmektedir.

Hizmet anlayışımız, müşterilere sunduğumuz kaliteli ve üretim maliyetlerini aşağı çeken iplik çeşitlerimizle tekstil sektöründe önemli bir noktaya gelmiş bulunuyoruz.

Örme, dar dokuma, çorap gibi tekstilin farklı üretim alanlarına ürün tedariki yapıyoruz.

Aymer Dış Ticaret A.Ş. olarak talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla ve en hızlı servisle müşterilerimize sunmayı ve dürüstlüğü kendimize ilke edinmiş olarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Tanıtım Videosu

Vizyonumuz


Aymer Dış Ticaret A.Ş. olarak;

Kuruluşumuzun hedefleri ve stratejileri doğrultusun da;

Müşteri memnuniyetini, ürün kalitesini ve sosyal sorumluluğu ön planda tutarken müşteri beklentilerini karşılamak ve pazarın değişen talep ve tercihlerine hızlı cevap vererek, dünya çapında bir pazarlamacı haline gelerek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve dünyayı bizler ve sevdiklerimiz için daha yaşanılabilir hale getirmek;

Tüm faaliyetlerinde ‘’İnsan ’’ faktörüne her zaman öncelik vererek, verimli çalışma anlayışı doğrultusunda ürüne, sisteme, kaliteye ve çevreye önem vererek müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi memnun etmektir.

Misyonumuz


Aymer Dış Ticaret A.Ş. olarak;

Vizyonumuz toplum için temel değerlerin yaratılmasına önem veren tam entegre bir pazarlamacı (üretici) olmak, aktif yatırım görüşümüzden, girişimci ruhumuza bağlılığımızdan ve fedakar yaklaşımımızdan asla çekinmeden, müşterilerimize ve dünyaya fayda sağlayan, müşterilerimize kaliteli ürünler sunan sektöründe güvenilir bir dünya markası olmaktır.

İplik sektöründe varoluşumuz, hedeflerimize ulaşmamızdaki en büyük azmimizdir.